Bendras Šilutės laikraščio
"Šilokarčema" ir
Šilutės kraštotyros draugijos
projektas 

Projektą remia:


 

                                    Leidinys pamario krašto kultūrai

               2008 gruodžio9d. Nr. 23 (71)

 


Pradžia Komentarai Kultūros ženklai Kūryba Šilainė

Archyvas

Kontaktai

 

 

 
Garsusis Šilutės orkestras šventė gyvavimo dešimtmetį
 
Dovydas PANCEROVAS

Šeštadienį, sausakimšoje Kultūros ir pramogų centro salėje, antrąjį jubiliejų šventė garsusis Šilutės meno mokyklos pučiamųjų orkestras "Pamarys".

Įvairių respublikinių konkursų ir festivalių laureatai, tarptautinių koncertų dalyviai, vedami geriausio 2005-ųjų metų Lietuvos orkestrų čempionato B kategorijos dirigento Gražvydo Railos - taip galima apibūdinti reprezentacinį Šilutės rajono orkestrą "Pamarys". Kolektyvo dešimtmečio šventėje dalyvavo ne tik jaunųjų muzikantų tėveliai, bet ir "Pamario" orkestro pradininkai Bronius Bučius ir Tomas Balčytis, kitų Lietuvos rajonų orkestrų vadovai, Šilutės valdžios atstovai.

Viena įsimintiniausių koncerto akimirkų - kai dabartiniai "Pamario" vadovai G.Raila, koncertmeisteris Edgaras Gedeikis, "Pamario" orkestro šokėjų grupės vadovė Judrė Railienė sustojo bendrai nuotraukai su kolektyvo pradininkais.

Renginys kulminaciją pasiekė tada, kai žymusis orkestras atliko vieną iš įsimintiniausių kompozicijų, su kuria šiemet tapo Lietuvos orkestrų čempionatų laureatais (kūrinys iš filmo "Karibų jūrų piratai").

       
Istorinei nuotraukai sustojo "Pamario" orkestro pradininkai ir dabartiniai vadovai: (iš kairės) B.Bučius, E.Gedeikis, J.Railienė, G.Raila, T.Balčytis ir rajono meras V.Pozingis.

 
     
  Atgal...  

                                                                                                  "Šilainės sodas"  ©  2008 m.