„Ne(be) reikalinga Lietuva!“

Viešoji įstaiga „Mažosios Lietuvos ambasada“ skelbia akciją – nuotraukų konkursą „Ne(be) reikalinga Lietuva!“. Jos tikslas – dar spėti fotografijose užfiksuoti tai, ką negailestingai naikina laikas ir… žmogus. Ypač šiame Mažosios Lietuvos etnografiniame rajone.  

Mazosios_Lietuvos_ambasada_sm6Reikėtų suskubti nufotografuoti dar išlikusius ir tik Mažajai Lietuvai būdingus pastatus, dar ne iki galo sunaikintus buvusių šio krašto statinių griuvėsius, ar tai, kur dar atsispindi tik šiam kraštui būdingi krašto elementai. Svarbiausia, kad visa tai užfiksuota ir patektų būsimoms kartoms.

Fotografuoti gali visi: ir dideli, ir maži. Visos nuotraukos bus vertinamos. Geriausi darbai bus eksponuojami Mažosios Lietuvos ambasadoje Vilniuje surengtoje parodoje „Ne(be) reikalinga Lietuva!“. Vėliau ji bus vežama į kitus miestus. Įspūdingiausių nuotraukų autorių laukia prizai. Ši akcija-konkursas – puiki galimybė kiekvienam prisidėti prie unikalaus ir einančio užmarštin krašto istorijos, ją kūrusių žmonių atminimo išsaugojimo.

Fotografijas iki lapkričio 30 d. atsiųskite elektroniniu paštu silainessodas@gmail.com arba atneškite į laikraščio „Šilokarčema“ redakciją adresu Turgaus g. 3, Šilutės LT-99133.

Foto 029 Foto 042 Foto 046 Foto 048 Foto 053 Foto 158 Foto 234 Foto 0296 Muize NE_re_LT